• Zajęcia z kamerą i casting do produkcji filmowej

  rat_i_KasiaJuż w najbliższy wtorek grupa aktorska będzie miała zajęcia z producentami i reżyserami filmowymi.
  Naszymi gośćmi będą:

  Kasia Nowicka- Mandes
  Absolwentka SWA im. D. Baduszkowej w Gdyni oraz Produkcji filmowej i telewizyjnej Wydziału Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.
  Przygodę z filmem zaczęła od etiudy fabularnej „Teddy Boy” realizowanej przez Duńską Szkołę Filmową. Współpracowała z filią Zentropy Larsa von Triera. Asystent reżysera przy filmach fabularnych: „W imię” Małgorzaty Szumowskiej, „Baby Blues” Katarzyny Rosłaniec, jako drugi reżyser przy serialu „Prawnicy” i dokumencie „Macedończyk” Petro Aleksowskiego oraz w programach tv („Polskie komunie” , cykl „Okiem Ohme” dla stacji tv TLC).
  Związana zawodowo z firmą Krzysztofa Langa TFT w projektach dokumentalnych.
  Jej motto: radość czerpię z możliwości obserwowania ludzi, którzy żyją, pracują i oddychają z pasją i miłością do tego, co tworzą – zazwyczaj niezwykle dobrze im to wychodzi.

  Łukasz ‘Rat’ Czerwiński
  Aktor, reżyser i producent. Absolwent Studium Wokalno – Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Występował na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni w spektaklach: „Skrzypek na dachu”, „Shrek”, „Fame”, „Lalka” czy „Spamalot” Monty Pythona. Studiował reżyserię filmową w Gdyńskiej Szkole Filmowej. Obecnie można go zobaczyć w CK Gdynia w spektaklu „MAYDAY – Run for your wife”. Produkuje filmy komercyjne w ramach własnej działalności (Rat Film). Fascynat kina science-fiction, eksperymentuje z kinem gatunkowym. Nie boi się trudnych realizacji i ważnych tematów. Instruktor filmowy i teatralny w ramach projektu „Sierzchowo”, „Przystanek Dobro”. W roku 2009 napisał, wyreżyserował i wystawił własny musical „TAMA” w Teatrze Nasz we Włocławku.
  Słuchacze będą zdobywali wiedzę od profesjonalistów w zakresie: współpracy z kamerą, bycia wiarygodnym w obiektywie jak i techniki pracy na planie. Odbędzie się również casting do ról najnowszej produkcji tej dwójki reżyserów.

  Nie możemy się doczekać !!!