• Studenci i opinie

  — Dominika Handzlik ( absolwentka PWSFTv i F  Łódź i PWST Kraków) i ( Wydział aktorski na CUNY Brooklyn College i Actors Studio Drama School an PACE University w Nowym Yorku).

  – Hannah Barsznica ( absolwentka Berklee college in Boston/ USA).

  – Polina Korgopolova ( Birdcollege in London/ UK).

  – Maria Wasak ( BIMM Institute/ Berlin).

  – Karol Gronek ( Akademia Teatralna w Warszawie)

  – Kinga Stachowiak ( PWSFTv i F  Łódź)

  – Julia Potrykus ( Akademia Teatralna w Warszawie/ Białystok)

  – Julia Łach ( SWA przy Teatrze Muzycznym w Gdyni)

  – Mateusz Moczadło (SWA przy Teatrze Muzycznym w Gdyni)

  – Aleksandra Łukaszewicz ( Akademia Muzyczna w Szczecinie wydz. śpiew solowy)

  – Marta Al- Hamis ( Acting and Performance school Londyn)

  – Monika Białogłowy ( Akademia Muzyczna Gdańsk wydz. III śpiew solowy)

  – Magdalena Kowalska ( Akademia Muzyczna Gdańsk wydz. III musical i SWA przy Teatrze Muzycznym w Gdyni)

  – Joanna Jażynka ( SWA przy Teatrze Muzycznym w Gdyni)

  – Justyna Janik ( The Voice of Poland V) link

  – Karol Dziedzic ( The Voice of Poland V ) link

  – Sandra Drzymalska ( PWST Kraków)

  – Natalia Klepacka ( PWSFTv i F Łódź)

  – Maja Bartlewska ( PWST Wrocław)

  – Konrad Stein ( PWST Kraków)

  – Angelika Weichbrodt ( SWA przy Teatrze Muzycznym w Gdyni)

  – Błażej Stencel ( SWA przy Teatrze Muzycznym w Gdyni/  Akademia Teatralna w Warszawie)

  – Hanna Wożniak ( absolwentka i obecnie wykładowca Akademii Muzycznej w Gdańsku i SWA przy Teatrze Muzycznym w Gdyni)

  – Marlena Sudak (absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku wydz. IV wokalistyka jazzowa)

  – Marta Kwietniewska ( Akademia Muzyczna Gdańsk wydz. III musical)

  – Aleksandra Dolna ( Mountview- Wielka Brytania, Akademia Muzyczna Gdańsk wydz. III musical)

  – Katarzyna Kozieł ( Akademia Muzyczna Gdańsk wydz. IV wokalistyka jazzowa)

  – Paulina Bystrzanowska ( Akademia Muzyczna Gdańsk wydz. IV wokalistyka jazzowa)

 • 24 komentarze

  1. Julia Hał pisze:

   Dzięki zajęciom z Mateuszem uwierzyłam, że mam w sobie więcej niż mi się wydawało – zarówno na scenie jak i poza nią. Pięknie potrafi wydobyć z człowieka to co najlepsze, daje trafne wskazówki, uczy szacunku do własnych emocji, a jednocześnie w delikatny sposób pomaga przekraczać własne ograniczenia. Zaraża swoją pasją do aktorstwa i piosenki.

  2. Aurelia pisze:

   Ogromne zaangażowanie, chęć pomocy i wiedza, która pomaga nie tylko w graniu, ale również w codziennym życiu. Dzięki Mateuszowi pokochałam świat aktorstwa i znalazłam odwagę aby iść w tym kierunku. Polecam z całego serca!

  3. Monika Białogłowy pisze:

   Swoje doświadczenie z Acting Studio wspominam z ogromnym sentymentem. Mateusz i Grzegorz są cudownymi osobami i pedagogami, którzy pomogli mi oswoić wszelakie lęki i zastąpić je niezwykłym komfortem i otwartością, z których mogę korzystać po dzień dzisiejszy. Praca z Nimi była inspirująca i motywująca. Zajęcia w Acting Studio dają nie tylko solidną bazę techniczną, ale również spojrzenie w samego siebie. Gorąco polecam!

  4. Aleksandra Łukaszewicz pisze:

   Do Acting studio trafiłam z „przypadku” jednak nie spodziewałam się jak wiele się tu nauczę i jak ciepło będę wspominać pracę z Wami w Gdyni.
   Naprawdę dużo się tu nauczyłam – zarówno pod kątem aktorstwa, jako ważnej części w mym zawodzie, jak i poznania siebie samej. Nie mając wcześniej do czynienia z aktorstwem, zaczęłam od słuchania, podpatrywania, oswajania się w byciu przed publiką. Powoli w swoim tempie, jak gąbka nasiąkałam wiedzą tam uzyskaną. Zdobywałam doświadczenie ucząc się indywidualnie i z resztą grupy.

   To co wyróżnia Acting studio to jego prowadzący. Pragnę skierować podziękowania Grzegorzowi, który podczas zajęć nakierowywał mnie głównie na szukanie w sobie, za cierpliwość i spokój, za uświadomienie, że presja często nam nie służy, natomiast Mateuszowi jestem wdzięczna za dużą dbałość o szczegóły, konstruktywną krytykę i wielkie pedagogiczne serce. Daliście mi piękne podstawy do pracy jako śpiewaczki. 🙂

  5. Mateusz Moczadło pisze:

   Mateusz Brzeziński ma rzadką umiejętność krytyki która zamiast deprymować skłania do działania i pochwał które zamiast pompować ego motywują do dalszej pracy. Dzięki niemu udało mi się w rok osiągnąć moj cel dostania się do wymarzonej szkoły. Polecam gorąco.

  6. Julia Łach pisze:

   Przyszłam na zajęcia do Mateusza nie mając najmniejszego pojęcia o aktorstwie. W bardzo krótkim czasie uświadomił mi czym ono jest, podzielił się swoim ogromnym doświadczeniem i umiejętnościami. Profesjonalne i indywidualne podejście Mateusza do każdego z jego studentów oraz wsparcie z jego strony gwarantuje otrzymanie solidnej porcji wiedzy w tym zawodzie, jak i o samym sobie. Ogromnie się cieszę że trafiłam pod jego „skrzydła”.

  7. Marta Al-Hamis pisze:

   Matt jest dla mnie człowiekiem o niesamowitej zdolności przekazywania umiejętności aktorskich. W psychologiczny sposób podchodzi indywidualnie do każdego. Pomógł mi rozwinąć swoje umiejętności aktorskie, a dalszą drogę kontynuuję już za granicą. Udało mi się dostać na kierunek Acting and Performance w Anglii, co w pewnym stopniu zawdzięczam dobremu mentorowi. Od Matiego można zdecydowanie dużo czerpać i się nauczyć. Jest on przykładem osoby z talentem i pasją, która wkłada dużo serca i ciężkiej pracy w to co robi. Zawsze pozostanie ogromny sentyment i ciekawe wspomnienia 🙂

  8. Magda Kowalska pisze:

   Zaczęłam pracę z Mateuszem 10 dni przed moim przesłuchaniem. Nie miałam żadnego doświadczenia z aktorstwem, jednak Mateusz zauważył we mnie coś szczególnego i powiedział, że podejmie się tego wyzwania. Był to dla mnie, można powiedzieć, przyspieszony kurs aktorstwa. Zauważyłam jak bardzo mogę otworzyć się emocjonalnie i do czego jestem zdolna. Widać z jaką pasją Mateusz podchodzi do swojego zawodu i jak bardzo chce przekazać całą swoją wiedzę drugiemu człowiekowi. Pomógł mi z opanowaniem tekstów, interpretacją piosenek, potrafił bez ogródek powiedzieć co myśli, a także szczerze ze mną porozmawiać, udzielić rady i wsparcia. Dzięki niemu dostałam się do dwóch wymarzonych szkół i jestem mu za to dozgonnie wdzięczna.

  9. Michał pisze:

   W Acting Studio dowiedziałem się na czym tak naprawdę polega praca aktora, jakie umiejętności musi zdobyć i jakie bariery pokonać, żeby pracować w tym zawodzie. Polecam każdemu kto chce przekonać się, czy aktorstwo jest dla niego. Zajęcia w studio polecam każdemu, nawet tym, którzy nie planują swojej przyszłości związanej z aktorstwem, bo takie umiejętności jak emisja głosu, czy walka z tremą każdemu się przydadzą.

  10. Asia pisze:

   Mateusz i Grzegorz – wspaniali, ciepli, wyrozumiali i pozytywni ludzie! Polecam wszystkim takich nauczycieli . Poza zajęciami aktorskimi otrzymuje się w pakiecie całą masę innych przydatnych umiejętności i ogrom wiedzy do codziennego życia!

  11. Asia pisze:

   Bardzo chwalę sobie naukę w Acting Studio przede wszystkim dlatego , że dzięki Mateuszowi oraz Grzegorzowi dostałam się do wymarzonej szkoły aktorskiej. Przygotowanie do egzaminów w atmosferze wsparcia pozwoliło mi zwiększyć wiarę we własne możliwości. Poza ćwiczeniami aktorskimi i przygotowaniem do egzaminów wyniosłam ze szkoły dużo więcej umiejętności przydatnych w codziennym życiu. Praca z Mateuszem i Grzegorzem napawa optymizmem i owocuje w niezapomnianą lekcję aktorstwa oraz życia . Polecam wszystkim którzy chcą przygotować się do egzaminów do szkół aktorskich, a także wszystkim innym którzy chcieliby po prostu wykorzystać zajęcia aktorskie do celów „prywatnych” np. żeby stać się bardziej otwarci czy pewni siebie 🙂

  12. Aleksandra Dolna pisze:

   Mateusz jest jedyny w swoim rodzaju! Praca, którą ze mną wykonał była efektywna, pomogła i nadal pomaga mi w dalszym rozwoju. Polecam zajęcia każdemu, niezależnie od stopnia zaawansowania. Dodatkowo jest wspaniałym człowiekiem, który do swojej pracy podchodzi z pasją i olbrzymim zaangażowaniem. Stawia na zdrową i solidną pracę wydobywając z człowieka to, co najlepsze!
   Dziękuję za wszystko!

  13. Karol pisze:

   super zajęcia !nie ma nudy, chodzę na nie chętnie, otrzymuje dużo cennych wskazówek a przy okazji dobrze się bawię 🙂 a co do Mateusza, to świetny gość, ma charyzmę, ciekawie opowiada, chce się go słuchać.

  14. Bardzo cenię sobie barwną postać Mateusza Brzezińskiego. potrafi świetnie zmotywować, naprowadzić na interpretację piosenki, a także cudownie uczy tańca musicalowego. Sama rozmowa z Mateuszem daje niezwykle dużo energii.

  15. Igor Marinow pisze:

   Mateusza poznałem już kilka lat temu na VOCAL HOLIDAY PROGRAM i już wtedy wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie jako człowiek i jako artysta! Do każdego podchodzi z sercem i profesjonalizmem. Nauczył mnie, żeby nie stawiać sobie żadnych granic, jeśli chodzi o zawód. Trening z nim uświadomił mi, że oprócz talentu i ciężkiej pracy nad sobą, trzeba mieć też silną osobowość, dzięki której można uzyskać pokorę i dystans. Mateusz to znakomity artysta, świetny nauczyciel, który potrafi dobrze zmotywować. Oby więcej takich ludzi i pedagogów w tym kraju!

  16. sylwia pisze:

   juz od pierwszych zajec Mateusz zaszczepil we mnie wiare w siebie … dzieki niemu dzis stoje na scenie i czerpie z tego niewyobrazalna przyjemnosc … Na jego zajeciach nie ma ani minuty nudy a kazde cwiczenie uczy mnie czegos nowego i pozwala mi odkryc w sobie nowe mozliwosci ..

  17. Sandra Drzymalska pisze:

   Te zajęcia uświadomiły i nauczyły mnie wielu ważnych rzeczy, takich jak dykcja, impostacja, interpretacja tekstu, czy korzystanie z pamięci emocjonalnej podczas budowania postaci.
   Zajęcia te ukształtowały moją wrażliwość w poszukiwaniu prawdy scenicznej.
   Pozdrawiam serdecznie i dziękuję

  18. Natalia Klepacka pisze:

   Przed egzaminami dostałam od Mateusza poczucie, że nie jestem bezbronna, niewiarygodną pewność siebie, poczucie bezpieczeństwa i wiedzę czego się spodziewać. Mateusz rozkochuje w tym zawodzie, przede wszystkim pomaga stawiać pierwsze kroki i znajduje w każdym mocne strony, które rozwija. Podchodzi do każdego bardzo indywidualnie. Podczas jego zajęć nigdy nie poczułam się pominięta w jakimś zadaniu, czy rozmowie po wykonanym ćwiczeniu. Dzięki niemu w czasie zwątpienia tuż przed egzaminami zdecydowałam się jednak zdawać. Jestem teraz na III roku. Brakuje w szkołach aktorskich takich pedagogów. Będąc studentką aktorstwa bardzo często wracam do zajęć i jego uwag, wykorzystując je w pracy do dziś. Wspomnienia związane z zajęciami są zawsze piękną wycieczką w przeszłość do fajnego etapu mojego rozwoju. Mateusz na swoich zajęciach nauczył mnie, że warto próbować, popełniać błędy i być odważnym. Zaraża swoją wielką pasją i miłością do zawodu, pozwala uwierzyć w siebie i daje energię do działania.

  19. Maja Bartlewska pisze:

   Dzięki Mateuszowi pokochałam świat teatru, a dzięki jego doświadczeniu i chęci przekazywania swojej wiedzy wiele się nauczyłam. Każdego traktuje bardzo indywidualnie, skupia się na mocnych stronach i wydobywa z ludzi to, co najlepsze ( jak w cytacie Henry’ego Forda na głównej stronie:) ). A co najważniejsze – pomaga uwierzyć w siebie.

  20. Marta Kwietniewska pisze:

   Matt bardzo mi pomógł w przygotowaniach do egzaminów do Akademii Muzycznej w Gdańsku. To nie były tylko zwykłe zajęcia. Dzięki wielu bardzo ciekawym rozmowom, mogliśmy lepiej siebie nawzajem zrozumieć, a także odkryć cudowne wnioski podczas analizowania tekstów.
   Mateusz pomaga przełamać strach i niepewność, daje wiarę w siebie i swoje możliwości. Przekazuje całą swoją wiedzę w niekonwencjonalny sposób. Do każdego ma indywidualne podejście.
   Jest naprawdę cudownym człowiekiem, a możliwość uczenia się u niego była dla mnie czystą przyjemnością i wspaniałym doświadczeniem.
   Tak ze szczerego serducha baaardzo polecam!
   P S Ja też dziękuję za całe wsparcie i uparte przekonywanie mnie, że się uda. Stało się tak, jak mówiłeś.

  21. Angelika Weichbrodt pisze:

   Dzięki warsztatom z Mateuszem spełniłam swoje marzenia o szkole musicalowej ! Jako kompletny laik dostałam od niego gruntowne przygotowanie aktorskie, emisyjne i ruchowe.
   Jego cenne rady i wskazówki wykorzystuje do dzisiaj!
   Zajęcia polecam każdemu- tym najmłodszym i najstarszym, kandydatom do szkół artystycznych jak i grupie pasjonatów.
   Zabawa, nauka w jednym i bezstresowa atmosfera!
   I jeszcze raz dziękuje Mateuszu za wszystko !
   Pozdrawiam

  22. Joe Martin pisze:

   Hi Matt! Great idea with this studio. Thanks again for your acting workshops in Sydney-was amazing! Never get such proff lessons.
   Best luck to You

  23. Karol Dziedzic pisze:

   Mateusz jest niesamowitym człowiekiem i niepowtarzalnym wykładowcą! Jeżeli chodzi o sposób nauczania już na pierwszych zajęciach zainteresowały mnie niekonwencjonalne metody nauczania. Zajęcia są tak prowadzone, że całą wiedzę chłonie się jak gąbka.

  24. Katarzyna Kozieł pisze:

   Wiedzę, jaką otrzymałam od Mateusza Brzezińskiego oraz wkład Jego pracy nade mną, zaowocował fantastycznymi efektami. Jest to baza , z której korzystam do dziś. Niezależnie od tego , czy jest to śpiew, teatr, taniec… czy praca z dziećmi. Polecam serdecznie i pozdrawiam.
   P.S Mateuszowi dziękuję , za niezłomną wiarę we mnie !

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.