• Studenci i opinie

  — Dominika Handzlik ( absolwentka PWSFTv i F  Łódź i PWST Kraków) i ( Wydział aktorski na CUNY Brooklyn College i Actors Studio Drama School an PACE University w Nowym Yorku).

  – Hannah Barsznica ( absolwentka Berklee college in Boston/ USA).

  – Polina Korgopolova ( Birdcollege in London/ UK).

  – Maria Wasak ( BIMM Institute/ Berlin).

  – Karol Gronek ( Akademia Teatralna w Warszawie)

  – Kinga Stachowiak ( PWSFTv i F  Łódź)

  – Nadia Róg ( Catalyst Institute for creative arts- Acting/ Berlin)

  – Martyna Nguen- Ming ( Akademia Teatralna w Warszawie/ Białystok)

  – Patrycja Teterycz ( Warszawska Szkoła Filmowa)

  – Zuzanna Polańska ( SWA przy Teatrze Muzycznym w Gdyni)

  – Wiktoria Ryńska ( SWA przy Teatrze Muzycznym w Gdyni)

  – Julia Potrykus ( Akademia Teatralna w Warszawie/ Białystok)

  – Julia Duchniewicz ( SWA przy Teatrze Muzycznym w Gdyni)

  – Michał Labuda ( SWA przy Teatrze Muzycznym w Gdyni)

  – Mateusz Moczadło (SWA przy Teatrze Muzycznym w Gdyni)

  – Aleksandra Łukaszewicz ( Akademia Muzyczna w Szczecinie wydz. śpiew solowy)

  – Marta Al- Hamis ( Acting and Performance school Londyn)

  – Monika Białogłowy ( Akademia Muzyczna Gdańsk wydz. III śpiew solowy)

  – Magdalena Kowalska ( Akademia Muzyczna Gdańsk wydz. III musical i SWA przy Teatrze Muzycznym w Gdyni)

  – Joanna Jażynka ( SWA przy Teatrze Muzycznym w Gdyni)

  – Justyna Janik ( The Voice of Poland V) link

  – Karol Dziedzic ( The Voice of Poland V ) link

  – Sandra Drzymalska ( PWST Kraków)

  – Natalia Klepacka ( PWSFTv i F Łódź)

  – Maja Bartlewska ( PWST Wrocław)

  – Konrad Stein ( PWST Kraków)

  – Angelika Weichbrodt ( SWA przy Teatrze Muzycznym w Gdyni)

  – Błażej Stencel ( SWA przy Teatrze Muzycznym w Gdyni/  Akademia Teatralna w Warszawie)

  – Hanna Wożniak ( absolwentka i obecnie wykładowca Akademii Muzycznej w Gdańsku i SWA przy Teatrze Muzycznym w Gdyni)

  – Marlena Sudak (absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku wydz. IV wokalistyka jazzowa)

  – Marta Kwietniewska ( Akademia Muzyczna Gdańsk wydz. III musical)

  – Aleksandra Dolna ( Mountview- Wielka Brytania, Akademia Muzyczna Gdańsk wydz. III musical)

  – Katarzyna Kozieł ( Akademia Muzyczna Gdańsk wydz. IV wokalistyka jazzowa)

  – Paulina Bystrzanowska ( Akademia Muzyczna Gdańsk wydz. IV wokalistyka jazzowa)

 • 28 komentarzy

  1. Adrian Tomaszewski pisze:

   Zawsze przeraźliwie bałem się wystąpień publicznych. Na szczęście trafiłem do acting studio i dostałem ogromne wsparcie, indywidualne podejście, cierpliwość, które zaowocowały zyskaniem pewności siebie również w życiu. Dziś- parę lat później- mam za sobą kilkadziesiąt spektakli na różnych scenach i nagrodę za najlepszą rolę w Konkursie Teatralnym ” Melopomena”.
   Dostałem pełen wachlarz umiejętności aktorskich, z których korzystam przez cały czas.

   To, co najbardziej sobie ceniłem w pracy w studio, to szukanie naturalności i prawdy w każdym uczestniku zajęć. Praca nad techniką, psychologia zawodu, jednocześnie połączenie ciała z umysłem i szczere zainteresowanie drugim człowiekiem to coś, co bardzo wyróżnia Mateusza jako nauczyciela.
   To że 15 lat później, wciąż mam frajdę z wchodzenia na scenę, to głównie jego zasługa.

   Polecam z całego serca te zajęcia zarówno tym, którzy chcą zawodowo związać się ze sceną, jak i tym, którzy chcą przeżyć przygodę.
   Dziękuję

  2. KAROL GRONEK pisze:

   Mateusz ma bardzo dobre podejście do ludzi, kompetencje miękkie na wysokim poziomie, wie że należy inwestować w szczerość i możliwie najwięcej prawdy, oraz że każdy jest inny. Pomógł mi uwierzyć w siebie, to właściwie on pierwszy wspomniał, że mógłbym grać nie tylko muzycznie, ale i dramatycznie, na scenie, czy w filmie. W ciągu 3-4 miesięcy przygotowałem się pod jego okiem, do egzaminów w Warszawskiej Państwowej Akademii Teatralnej i dostałem się za pierwszym razem. Pozostajemy w stałym kontakcie jako partnerzy na rynku aktrosko-muzycznym. W obrębie trójmiasta, nie znam lepszego prowadzącego.

  3. Adi Nowak pisze:

   Gdy szukałem w Trójmieście miejsca dla rozwoju, nie spodziewałem się, że trafię pod skrzydła takiego profesjonalisty, tym bardziej, że intuicyjnie był to mój pierwszy wybór, niepoprzedzony niczyją rekomendacją. Mateusz to doświadczony pasjonat, co wybrzmiewa z Niego w każdym kroku, geście i słowie. Rozpocząłem naukę we wrześniu, a im dalej w las, tym bardziej jestem przekonany, że był to doskonały wybór. Mimo ogromu energii i wiedzy jaką przekazuje, zarówno na zajęciach grupowych jak i indywidualnych mam poczucie, że zawsze jest gotowy do pracy.

   Jest wnikliwym i czujnym obserwatorem. Rozpoznaje cel studenta i precyzyjnie dobiera pod niego program nauczania. Czuć, że jest tu dla mnie, nigdy na odwrót. To co mnie ujmuje podczas zajęć to to, że nie manifestuje swoich umiejętności przed uczniami w celach prezentacji siebie, co często zauważałem, choćby u nauczycieli emisji głosu, z którymi z racji swojego zawodu miałem okazję pracować, a używa ich do pomocy twórczej, żeby nas rozwijać. Atmosfera, którą tworzy bardzo sprzyja rozwojowi, a obcowanie z takimi ludźmi jest inspiracją, przyjemnością i doskonałą przestrzenią do realizacji mojego celu, z którym przyszedłem, i którego, zauważam, jestem bliżej po każdej lekcji.

   Z zajęć wychodzę z wdzięcznością i świadomością wielkiego farta dobrego wyboru. Przez niewątpliwie wielką terapeutyczną wartość wniesioną do mojego życia oraz ogrom zabawy jakiej doświadczam na każdych zajęciach, z czystym serduchem polecam każdemu, niezależnie czym się na co dzień zajmuje i czy wiąże swoją przyszłość z aktorstwem czy też nie.

  4. Julia Potrykus pisze:

   Pan Mateusz zawsze będzie dla mnie taką latarnią, która wskazuje światłem drogę podczas sztormu. Jego niesamowita wrażliwość, ogromne doświadczenie i pełen profesjonalizm uświadamia ci, że nie tylko rozwijasz swoje umiejętności aktorskie, ale też odkrywasz prawdę o sobie, która zdecydowanie ułatwia funkcjonowanie.
   Cenne uwagi, podkreślenie twoich mocnych stron i wsparcie jakie dostałam na zajęciach acting studio, są nie do opisania. Momentami się zastanawiam gdzie Pan Mateusz wszystkich mieści w swojej głowie i serduchu, bo każdemu poświęca kawałek swojego życia. -Ćwiczenia różnorodne
   -to ty decydujesz kiedy przesuwasz swoje granice
   – profesjonalne podejście
   – przemiła atmosfera
   – styczność z Aktorem-prowadzacym
   – indywidualne podejście
   Po prostu idźcie do Acting studio

  5. Julia Hał pisze:

   Dzięki zajęciom z Mateuszem uwierzyłam, że mam w sobie więcej niż mi się wydawało – zarówno na scenie jak i poza nią. Pięknie potrafi wydobyć z człowieka to co najlepsze, daje trafne wskazówki, uczy szacunku do własnych emocji, a jednocześnie w delikatny sposób pomaga przekraczać własne ograniczenia. Zaraża swoją pasją do aktorstwa i piosenki.

  6. Aurelia pisze:

   Ogromne zaangażowanie, chęć pomocy i wiedza, która pomaga nie tylko w graniu, ale również w codziennym życiu. Dzięki Mateuszowi pokochałam świat aktorstwa i znalazłam odwagę aby iść w tym kierunku. Polecam z całego serca!

  7. Monika Białogłowy pisze:

   Swoje doświadczenie z Acting Studio wspominam z ogromnym sentymentem. Mateusz i Grzegorz są cudownymi osobami i pedagogami, którzy pomogli mi oswoić wszelakie lęki i zastąpić je niezwykłym komfortem i otwartością, z których mogę korzystać po dzień dzisiejszy. Praca z Nimi była inspirująca i motywująca. Zajęcia w Acting Studio dają nie tylko solidną bazę techniczną, ale również spojrzenie w samego siebie. Gorąco polecam!

  8. Aleksandra Łukaszewicz pisze:

   Do Acting studio trafiłam z „przypadku” jednak nie spodziewałam się jak wiele się tu nauczę i jak ciepło będę wspominać pracę z Wami w Gdyni.
   Naprawdę dużo się tu nauczyłam – zarówno pod kątem aktorstwa, jako ważnej części w mym zawodzie, jak i poznania siebie samej. Nie mając wcześniej do czynienia z aktorstwem, zaczęłam od słuchania, podpatrywania, oswajania się w byciu przed publiką. Powoli w swoim tempie, jak gąbka nasiąkałam wiedzą tam uzyskaną. Zdobywałam doświadczenie ucząc się indywidualnie i z resztą grupy.

   To co wyróżnia Acting studio to jego prowadzący. Pragnę skierować podziękowania Grzegorzowi, który podczas zajęć nakierowywał mnie głównie na szukanie w sobie, za cierpliwość i spokój, za uświadomienie, że presja często nam nie służy, natomiast Mateuszowi jestem wdzięczna za dużą dbałość o szczegóły, konstruktywną krytykę i wielkie pedagogiczne serce. Daliście mi piękne podstawy do pracy jako śpiewaczki. 🙂

  9. Mateusz Moczadło pisze:

   Mateusz Brzeziński ma rzadką umiejętność krytyki która zamiast deprymować skłania do działania i pochwał które zamiast pompować ego motywują do dalszej pracy. Dzięki niemu udało mi się w rok osiągnąć moj cel dostania się do wymarzonej szkoły. Polecam gorąco.

  10. Julia Łach pisze:

   Przyszłam na zajęcia do Mateusza nie mając najmniejszego pojęcia o aktorstwie. W bardzo krótkim czasie uświadomił mi czym ono jest, podzielił się swoim ogromnym doświadczeniem i umiejętnościami. Profesjonalne i indywidualne podejście Mateusza do każdego z jego studentów oraz wsparcie z jego strony gwarantuje otrzymanie solidnej porcji wiedzy w tym zawodzie, jak i o samym sobie. Ogromnie się cieszę że trafiłam pod jego „skrzydła”.

  11. Marta Al-Hamis pisze:

   Matt jest dla mnie człowiekiem o niesamowitej zdolności przekazywania umiejętności aktorskich. W psychologiczny sposób podchodzi indywidualnie do każdego. Pomógł mi rozwinąć swoje umiejętności aktorskie, a dalszą drogę kontynuuję już za granicą. Udało mi się dostać na kierunek Acting and Performance w Anglii, co w pewnym stopniu zawdzięczam dobremu mentorowi. Od Matiego można zdecydowanie dużo czerpać i się nauczyć. Jest on przykładem osoby z talentem i pasją, która wkłada dużo serca i ciężkiej pracy w to co robi. Zawsze pozostanie ogromny sentyment i ciekawe wspomnienia 🙂

  12. Magda Kowalska pisze:

   Zaczęłam pracę z Mateuszem 10 dni przed moim przesłuchaniem. Nie miałam żadnego doświadczenia z aktorstwem, jednak Mateusz zauważył we mnie coś szczególnego i powiedział, że podejmie się tego wyzwania. Był to dla mnie, można powiedzieć, przyspieszony kurs aktorstwa. Zauważyłam jak bardzo mogę otworzyć się emocjonalnie i do czego jestem zdolna. Widać z jaką pasją Mateusz podchodzi do swojego zawodu i jak bardzo chce przekazać całą swoją wiedzę drugiemu człowiekowi. Pomógł mi z opanowaniem tekstów, interpretacją piosenek, potrafił bez ogródek powiedzieć co myśli, a także szczerze ze mną porozmawiać, udzielić rady i wsparcia. Dzięki niemu dostałam się do dwóch wymarzonych szkół i jestem mu za to dozgonnie wdzięczna.

  13. Michał pisze:

   W Acting Studio dowiedziałem się na czym tak naprawdę polega praca aktora, jakie umiejętności musi zdobyć i jakie bariery pokonać, żeby pracować w tym zawodzie. Polecam każdemu kto chce przekonać się, czy aktorstwo jest dla niego. Zajęcia w studio polecam każdemu, nawet tym, którzy nie planują swojej przyszłości związanej z aktorstwem, bo takie umiejętności jak emisja głosu, czy walka z tremą każdemu się przydadzą.

  14. Asia pisze:

   Mateusz i Grzegorz – wspaniali, ciepli, wyrozumiali i pozytywni ludzie! Polecam wszystkim takich nauczycieli . Poza zajęciami aktorskimi otrzymuje się w pakiecie całą masę innych przydatnych umiejętności i ogrom wiedzy do codziennego życia!

  15. Asia pisze:

   Bardzo chwalę sobie naukę w Acting Studio przede wszystkim dlatego , że dzięki Mateuszowi oraz Grzegorzowi dostałam się do wymarzonej szkoły aktorskiej. Przygotowanie do egzaminów w atmosferze wsparcia pozwoliło mi zwiększyć wiarę we własne możliwości. Poza ćwiczeniami aktorskimi i przygotowaniem do egzaminów wyniosłam ze szkoły dużo więcej umiejętności przydatnych w codziennym życiu. Praca z Mateuszem i Grzegorzem napawa optymizmem i owocuje w niezapomnianą lekcję aktorstwa oraz życia . Polecam wszystkim którzy chcą przygotować się do egzaminów do szkół aktorskich, a także wszystkim innym którzy chcieliby po prostu wykorzystać zajęcia aktorskie do celów „prywatnych” np. żeby stać się bardziej otwarci czy pewni siebie 🙂

  16. Aleksandra Dolna pisze:

   Mateusz jest jedyny w swoim rodzaju! Praca, którą ze mną wykonał była efektywna, pomogła i nadal pomaga mi w dalszym rozwoju. Polecam zajęcia każdemu, niezależnie od stopnia zaawansowania. Dodatkowo jest wspaniałym człowiekiem, który do swojej pracy podchodzi z pasją i olbrzymim zaangażowaniem. Stawia na zdrową i solidną pracę wydobywając z człowieka to, co najlepsze!
   Dziękuję za wszystko!

  17. Karol pisze:

   super zajęcia !nie ma nudy, chodzę na nie chętnie, otrzymuje dużo cennych wskazówek a przy okazji dobrze się bawię 🙂 a co do Mateusza, to świetny gość, ma charyzmę, ciekawie opowiada, chce się go słuchać.

  18. Bardzo cenię sobie barwną postać Mateusza Brzezińskiego. potrafi świetnie zmotywować, naprowadzić na interpretację piosenki, a także cudownie uczy tańca musicalowego. Sama rozmowa z Mateuszem daje niezwykle dużo energii.

  19. Igor Marinow pisze:

   Mateusza poznałem już kilka lat temu na VOCAL HOLIDAY PROGRAM i już wtedy wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie jako człowiek i jako artysta! Do każdego podchodzi z sercem i profesjonalizmem. Nauczył mnie, żeby nie stawiać sobie żadnych granic, jeśli chodzi o zawód. Trening z nim uświadomił mi, że oprócz talentu i ciężkiej pracy nad sobą, trzeba mieć też silną osobowość, dzięki której można uzyskać pokorę i dystans. Mateusz to znakomity artysta, świetny nauczyciel, który potrafi dobrze zmotywować. Oby więcej takich ludzi i pedagogów w tym kraju!

  20. sylwia pisze:

   juz od pierwszych zajec Mateusz zaszczepil we mnie wiare w siebie … dzieki niemu dzis stoje na scenie i czerpie z tego niewyobrazalna przyjemnosc … Na jego zajeciach nie ma ani minuty nudy a kazde cwiczenie uczy mnie czegos nowego i pozwala mi odkryc w sobie nowe mozliwosci ..

  21. Sandra Drzymalska pisze:

   Te zajęcia uświadomiły i nauczyły mnie wielu ważnych rzeczy, takich jak dykcja, impostacja, interpretacja tekstu, czy korzystanie z pamięci emocjonalnej podczas budowania postaci.
   Zajęcia te ukształtowały moją wrażliwość w poszukiwaniu prawdy scenicznej.
   Pozdrawiam serdecznie i dziękuję

  22. Natalia Klepacka pisze:

   Przed egzaminami dostałam od Mateusza poczucie, że nie jestem bezbronna, niewiarygodną pewność siebie, poczucie bezpieczeństwa i wiedzę czego się spodziewać. Mateusz rozkochuje w tym zawodzie, przede wszystkim pomaga stawiać pierwsze kroki i znajduje w każdym mocne strony, które rozwija. Podchodzi do każdego bardzo indywidualnie. Podczas jego zajęć nigdy nie poczułam się pominięta w jakimś zadaniu, czy rozmowie po wykonanym ćwiczeniu. Dzięki niemu w czasie zwątpienia tuż przed egzaminami zdecydowałam się jednak zdawać. Jestem teraz na III roku. Brakuje w szkołach aktorskich takich pedagogów. Będąc studentką aktorstwa bardzo często wracam do zajęć i jego uwag, wykorzystując je w pracy do dziś. Wspomnienia związane z zajęciami są zawsze piękną wycieczką w przeszłość do fajnego etapu mojego rozwoju. Mateusz na swoich zajęciach nauczył mnie, że warto próbować, popełniać błędy i być odważnym. Zaraża swoją wielką pasją i miłością do zawodu, pozwala uwierzyć w siebie i daje energię do działania.

  23. Maja Bartlewska pisze:

   Dzięki Mateuszowi pokochałam świat teatru, a dzięki jego doświadczeniu i chęci przekazywania swojej wiedzy wiele się nauczyłam. Każdego traktuje bardzo indywidualnie, skupia się na mocnych stronach i wydobywa z ludzi to, co najlepsze ( jak w cytacie Henry’ego Forda na głównej stronie:) ). A co najważniejsze – pomaga uwierzyć w siebie.

  24. Marta Kwietniewska pisze:

   Matt bardzo mi pomógł w przygotowaniach do egzaminów do Akademii Muzycznej w Gdańsku. To nie były tylko zwykłe zajęcia. Dzięki wielu bardzo ciekawym rozmowom, mogliśmy lepiej siebie nawzajem zrozumieć, a także odkryć cudowne wnioski podczas analizowania tekstów.
   Mateusz pomaga przełamać strach i niepewność, daje wiarę w siebie i swoje możliwości. Przekazuje całą swoją wiedzę w niekonwencjonalny sposób. Do każdego ma indywidualne podejście.
   Jest naprawdę cudownym człowiekiem, a możliwość uczenia się u niego była dla mnie czystą przyjemnością i wspaniałym doświadczeniem.
   Tak ze szczerego serducha baaardzo polecam!
   P S Ja też dziękuję za całe wsparcie i uparte przekonywanie mnie, że się uda. Stało się tak, jak mówiłeś.

  25. Angelika Weichbrodt pisze:

   Dzięki warsztatom z Mateuszem spełniłam swoje marzenia o szkole musicalowej ! Jako kompletny laik dostałam od niego gruntowne przygotowanie aktorskie, emisyjne i ruchowe.
   Jego cenne rady i wskazówki wykorzystuje do dzisiaj!
   Zajęcia polecam każdemu- tym najmłodszym i najstarszym, kandydatom do szkół artystycznych jak i grupie pasjonatów.
   Zabawa, nauka w jednym i bezstresowa atmosfera!
   I jeszcze raz dziękuje Mateuszu za wszystko !
   Pozdrawiam

  26. Joe Martin pisze:

   Hi Matt! Great idea with this studio. Thanks again for your acting workshops in Sydney-was amazing! Never get such proff lessons.
   Best luck to You

  27. Karol Dziedzic pisze:

   Mateusz jest niesamowitym człowiekiem i niepowtarzalnym wykładowcą! Jeżeli chodzi o sposób nauczania już na pierwszych zajęciach zainteresowały mnie niekonwencjonalne metody nauczania. Zajęcia są tak prowadzone, że całą wiedzę chłonie się jak gąbka.

  28. Katarzyna Kozieł pisze:

   Wiedzę, jaką otrzymałam od Mateusza Brzezińskiego oraz wkład Jego pracy nade mną, zaowocował fantastycznymi efektami. Jest to baza , z której korzystam do dziś. Niezależnie od tego , czy jest to śpiew, teatr, taniec… czy praca z dziećmi. Polecam serdecznie i pozdrawiam.
   P.S Mateuszowi dziękuję , za niezłomną wiarę we mnie !

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *