• O nas

  Acting studio grupa teatralna w fundacji fly w Gdyni powstała po wieloletniej pracy nad programem nauczania w różnych technikach teatralnych. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw tym, którzy wiążą swoje plany ze sceną, jak osobom mającym na celu poprawienie kondycji samoświadomości.
  To programy dające możliwość uzyskania wszelkich informacji na temat od czego zacząć przygotowanie i jak przejść ten proces do samych egzaminów wstępnych do szkół aktorskich i wokalno- aktorskich…
  Na bazie projektów, które realizujemy wypracowaliśmy metodę dającą wysoką frekwencje i skuteczność w egzaminach wstępnych.
  Pracujemy nad ciałem i samoświadomością, tak niezbędnymi czynnikami w zawodzie aktora.
  Projekty dla grup dorosłych specjalizują się w artcoachingu w zakresie samoświadomości, poprawnej wymowy i autoprezencji.
  Grupy dla osób pracujących głosem, skierowane są dla nauczycieli, trenerów, konferansjerów , a zajęcia indywidualne pozwalają na efektywne wprowadzenie zdobytej wiedzy w konkretny przypadek klienta.
  Stale współpracujemy z różnymi placówkami rozwoju artystycznego w kraju i za granicą, co daje możliwość zdobywania kontaktów.

  Prowadzący:

   Mateusz Brzeziński – aktor, wokalista, tancerz, trener rozwoju osobistego, instruktor fitness i Zumba dance. Absolwent szkoły musicalowej w Teatrze Muzycznym w Gdyni.Mieszkał w Sydney grając tam w produkcjach teatralnych.Pedagog w Teatrze Polskim w Sydney i lektor w SBS Sydney radio. Jako trener specjalizuje się w doskonaleniu rozwijania umiejętności samoświadomości, prezencji scenicznej, rozwoju wewnętrznego, poprawnego używania aparatu mowy, emisji głosu mówionego i śpiewanego, dykcji, impostacji, kontaktu interpersonalnego i jako tancerz i instruktor fitness świadomości ciała i poprawnego kontaktu z nim.

  W swoim dorobku artystycznym posiada role, epizody aktorskie, wokalne i taneczne w spektaklach takich jak: „Na szkle malowane” w reż. Krystyny Jandy, „Chicago”, „Sen nocy letniej” w kompozycji Leszka Możdżera u boku Justyny Steczkowskiej, ”Rent” w sydnejowskiej i szczecińskiej wersji tego musicalu, „Pinokio”, „Ania z Zielonego Wzgórza”, w zagranicznych produkcjach „Jesus Christ Superstar” (Polska, Szwajcaria, Niemcy), „Hair” (Polska, Szwajcaria, Niemcy), „Evita” (Polska, Niemcy) oraz produkcjach filmowych. Obecnie wykładowca w Krakowskim Instytucie Sztuki Wokalnej, dubbinger dla BBC TV, wokalista w Just for You duo, MATTjazzBASTIAN band i założyciel Acting Studio.

  „… Dzięki tej profesji przeszedłem długa drogę metamorfozy, zdobywając wiedzę w wielu dziedzinach u boku wybitnych nauczycieli, z powodzeniem wykorzystując te umiejętności nie tylko na scenie. Od 2004 roku pracuje również jako pedagog. Podróże potwierdziły tylko, że warto dzielić się wiedzą, bo wiedzy od tego nie ubywa. Utworzyłem grupę acting studio, by wspierać rozwój i dawać możliwości każdemu kto czuje, że mógłby znaleźć tutaj coś dla siebie…”

  – powiedział udzielając wywiadu do jednej z gazet.