• Już w lutym zajęcia wokalno- muzyczne z Pati Golą, znaną przez większość gwiazd estrady w Polsce. Dlaczego? zobacz w opisie…

  PATI GOLA

  Soulowo-jazzowa wokalistka, nauczycielka śpiewu, aranżerka, kompozytorka, autorka tekstów, producent muzyczny, jedna z czołowych wokalistek sesyjnych w Polsce.
  Absolwentka V Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej na Akademii Muzycznej im. K.Szymanowskiego w Katowicach. Stypendystka w Rytmic Music Conservatory w Danii.

  Jej dwudziestoletnie doświadczenie sceniczne opiewa we współpracę z produkcjami telewizyjnymi:
  „ Taniec z gwiazdami”
  „Idol”
  „Jak oni Spiewają”
  i gwiazdami polskiej estrady: Edytą Górniak, Kayah, Mrozu, Budką Suflera, Mietkiem Szcześniakiem, Kasią Kowalską, Adamem Sztabą, Andrzejem Piasecznym, Stanisławem Soyką, Marylą Rodowicz, Varius Manx, Robertem Chojnackim, Funky Filon, Krzysztofem Popkiem, Dorotą Miśkiewicz.
  Z Lorą Szafran i Beatą Bednarz tworzą zespół Big Stars.

  W 2001 reprezentowała Polskę wraz z Andrzejem Piasecznym, Beatą Bednarz oraz Katarzyną Pysiak na Eurowizji w Kopenhadze w utworze „2 long”, a w 2009 roku z Lidią Kopanią w Moskwie w piosence „ I don’t wanna leave”.

  Wystąpiła gościnnie w towarzystwie czołówki gwiazd polskiej sceny muzycznej w utworze „Pokonamy Fale”.

  Brała udział w wielu festiwalach w Opolu, Sopocie towarzysząc polskim oraz zagranicznym gwiazdom, takim jak Garou, Rick Astley, Helena Vondrackowa, Drupi.

  Obecnie wykładowca w Studium Wokalno-Aktorskim im. Danuty Baduszkowej, w którym prowadzi zajęcia grupowe z Jazzu, a jako konsultant pracuje z wokalistami zespołu Teatru Muzycznego w Gdyni.